Streetview Gilzerbaan 465 Tilburg

Gilzerbaan 465, 5032 VD Tilburg

60 m² Bouwjaar 1969 1 kamers 1 slaapkamers Label APLUS

Gilzerbaan 465 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m², een perceel van 7500 m² en 1 kamers. Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €659.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
60 m²
Perceeloppervlakte
7500 m²
Inhoud
60 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gilzerbaan 465

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gilzerbaan 465

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

4.2 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Tilburg

140 Inwoners
55 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
49 Woningvoorraad
€659.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Gilzerbaan West
86% Koopwoningen
20 Inwoners per km²

Locatie van Gilzerbaan 465

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Gilzerbaan 465

Wat is de geschatte woningwaarde van Gilzerbaan 465?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Gilzerbaan West is €659.000. Dat komt neer op circa €10.983 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gilzerbaan 465 zich tot de wijk Buitengebied Gilzerbaan West?

Gilzerbaan 465 is een woonhuis van 60 m² in de wijk Buitengebied Gilzerbaan West. De buurt telt 49 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gilzerbaan 465?

Gilzerbaan 465 is een woonhuis in Buitengebied Gilzerbaan West, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gilzerbaan 465 vergeleken met de buurt?

Gilzerbaan 465 heeft 60 m² woonoppervlakte en 60 m³ inhoud. Het perceel is 7500 m². Met 1 kamers is dat gemiddeld 60 m² per kamer. In Buitengebied Gilzerbaan West ligt de gemiddelde woningwaarde op €659.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gilzerbaan 465 en wat betekent dat?

Gilzerbaan 465 heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Gilzerbaan 465?

Gilzerbaan 465 heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Gilzerbaan West?

De wijk Buitengebied Gilzerbaan West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 140 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €659.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Gilzerbaan West?

Vanuit Gilzerbaan 465 in Buitengebied Gilzerbaan West bereik je: supermarkt op 4.2 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.