Streetview Gilzerbaan 210 Tilburg

Gilzerbaan 210, 5032 VC Tilburg

490 m² Bouwjaar 1936

Gilzerbaan 210 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 490 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €786.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
490 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Gilzerbaan 210

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

80 Inwoners
40 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
31 Woningvoorraad
€786.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Gilzerbaan Oost
77% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Gilzerbaan 210

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Gilzerbaan 210

Wat is de geschatte woningwaarde van Gilzerbaan 210?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Gilzerbaan Oost is €786.000. Dat komt neer op circa €1.604 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gilzerbaan 210 zich tot de wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost?

Gilzerbaan 210 is een woonhuis van 490 m² in de wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost. De buurt telt 31 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gilzerbaan 210?

Gilzerbaan 210 is een woonhuis in Buitengebied Gilzerbaan Oost, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gilzerbaan 210 vergeleken met de buurt?

Gilzerbaan 210 heeft 490 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Gilzerbaan Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €786.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Gilzerbaan Oost?

De wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €786.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Gilzerbaan Oost?

Vanuit Gilzerbaan 210 in Buitengebied Gilzerbaan Oost bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Gilzerbaan Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gilzerbaan 210: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Gilzerbaan Oost?