Streetview Gilzerbaan 198 Tilburg

Gilzerbaan 198, 5032 VC Tilburg

302 m² Bouwjaar 2024 Label A+++

Gilzerbaan 198 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 302 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €786.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
302 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Gilzerbaan 198

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gilzerbaan 198

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
80.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
29.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
73.8%
CO₂-emissie
6.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

80 Inwoners
40 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
31 Woningvoorraad
€786.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Gilzerbaan Oost
77% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Gilzerbaan 198

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Gilzerbaan 198

Wat is de geschatte woningwaarde van Gilzerbaan 198?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Gilzerbaan Oost is €786.000. Dat komt neer op circa €2.603 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gilzerbaan 198 zich tot de wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost?

Gilzerbaan 198 is een woonhuis van 302 m² in de wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost. De buurt telt 31 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gilzerbaan 198?

Gilzerbaan 198 is een woonhuis in Buitengebied Gilzerbaan Oost, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Gilzerbaan 198 vergeleken met de buurt?

Gilzerbaan 198 heeft 302 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Gilzerbaan Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €786.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gilzerbaan 198 en wat betekent dat?

Gilzerbaan 198 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-04-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.95 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Gilzerbaan Oost?

De wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €786.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Gilzerbaan Oost?

Vanuit Gilzerbaan 198 in Buitengebied Gilzerbaan Oost bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Gilzerbaan Oost?