Streetview Gilzerbaan 170 Tilburg

Gilzerbaan 170, 5032 VC Tilburg

268 m² Bouwjaar 2017 Label A+++

Gilzerbaan 170 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 268 m² en een perceel van 3314 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €786.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
268 m²
Perceeloppervlakte
3314 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Gilzerbaan 170

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gilzerbaan 170

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
80.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
31.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
77.7%
CO₂-emissie
7.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Tilburg

80 Inwoners
40 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
31 Woningvoorraad
€786.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Gilzerbaan Oost
77% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Gilzerbaan 170

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Gilzerbaan 170

Wat is de geschatte woningwaarde van Gilzerbaan 170?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Gilzerbaan Oost is €786.000. Dat komt neer op circa €2.933 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gilzerbaan 170 zich tot de wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost?

Gilzerbaan 170 is een woonhuis van 268 m² in de wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost. De buurt telt 31 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gilzerbaan 170?

Gilzerbaan 170 is een woonhuis in Buitengebied Gilzerbaan Oost, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Gilzerbaan 170 vergeleken met de buurt?

Gilzerbaan 170 heeft 268 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3314 m². In Buitengebied Gilzerbaan Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €786.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gilzerbaan 170 en wat betekent dat?

Gilzerbaan 170 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-12-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.28 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Gilzerbaan Oost?

De wijk Buitengebied Gilzerbaan Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €786.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Gilzerbaan Oost?

Vanuit Gilzerbaan 170 in Buitengebied Gilzerbaan Oost bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.9 km.