Streetview Grevelingen 68 Tilburg

Grevelingen 68, 5032 TH Tilburg

231 m² Bouwjaar 1995 Label C

Grevelingen 68 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m² en een perceel van 827 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €663.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
231 m²
Perceeloppervlakte
827 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Grevelingen 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grevelingen 68

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1170 Inwoners
485 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
486 Woningvoorraad
€663.000 Gem. woningwaarde De Blaak Noord-West
97% Koopwoningen
2.285 Inwoners per km²

Locatie van Grevelingen 68

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Grevelingen 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Grevelingen 68?

De prijsindicatie voor Grevelingen 68 ligt rond €785.000 tot €885.000. De gemiddelde woningwaarde in De Blaak Noord-West is €663.000. Dat komt neer op circa €2.870 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grevelingen 68 zich tot de wijk De Blaak Noord-West?

Grevelingen 68 is een woonhuis van 231 m² in de wijk De Blaak Noord-West. De buurt telt 486 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.285 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grevelingen 68?

Grevelingen 68 is een woonhuis in De Blaak Noord-West, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Grevelingen 68 vergeleken met de buurt?

Grevelingen 68 heeft 231 m² woonoppervlakte. Het perceel is 827 m². In De Blaak Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €663.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grevelingen 68 en wat betekent dat?

Grevelingen 68 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Blaak Noord-West?

De wijk De Blaak Noord-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €663.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Blaak Noord-West?

Vanuit Grevelingen 68 in De Blaak Noord-West bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Blaak Noord-West?