Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 256 m²
- Perceeloppervlakte
- 911 m²
Grevelingen 77 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m² en een perceel van 911 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €663.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grevelingen 77
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Blaak Noord-West is €663.000. Dat komt neer op circa €2.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrevelingen 77 is een woonhuis van 256 m² in de wijk De Blaak Noord-West. De buurt telt 486 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.285 inwoners per km².
Grevelingen 77 is een woonhuis in De Blaak Noord-West, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Grevelingen 77 heeft 256 m² woonoppervlakte. Het perceel is 911 m². In De Blaak Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €663.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Grevelingen 77 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk De Blaak Noord-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €663.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Grevelingen 77 in De Blaak Noord-West bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grevelingen 77: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij De Blaak Noord-West: restaurant (1.1 km), cafe (1.8 km).