Streetview Toverse Beek 17 Tilburg

Toverse Beek 17, 5032 CT Tilburg

316 m² Bouwjaar 1980

Toverse Beek 17 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 316 m² en een perceel van 384 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €511.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
316 m²
Perceeloppervlakte
384 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Toverse Beek 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Tilburg

2180 Inwoners
885 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
873 Woningvoorraad
€511.000 Gem. woningwaarde De Blaak Zuid-West
98% Koopwoningen
3.775 Inwoners per km²

Locatie van Toverse Beek 17

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Toverse Beek 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Toverse Beek 17?

De prijsindicatie voor Toverse Beek 17 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in De Blaak Zuid-West is €511.000. Dat komt neer op circa €1.617 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Toverse Beek 17 zich tot de wijk De Blaak Zuid-West?

Toverse Beek 17 is een woonhuis van 316 m² in de wijk De Blaak Zuid-West. De buurt telt 873 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.775 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Toverse Beek 17?

Toverse Beek 17 is een woonhuis in De Blaak Zuid-West, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Toverse Beek 17 vergeleken met de buurt?

Toverse Beek 17 heeft 316 m² woonoppervlakte. Het perceel is 384 m². In De Blaak Zuid-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €511.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Blaak Zuid-West?

De wijk De Blaak Zuid-West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €511.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Blaak Zuid-West?

Vanuit Toverse Beek 17 in De Blaak Zuid-West bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Blaak Zuid-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Toverse Beek 17: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Blaak Zuid-West?

Recreatie nabij De Blaak Zuid-West: restaurant (1.6 km), cafe (2.7 km).