2-onder-1-kapwoning Ravensbeek 19 Tilburg

Ravensbeek 19, 5032 AV Tilburg

103 m² Bouwjaar 1981 2 kamers 1 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Ravensbeek 19 is een 2-onder-1-kapwoning in Tilburg, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 188 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
188 m²
Inhoud
420 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ravensbeek 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ravensbeek 19

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1115 Inwoners
475 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
482 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde De Blaak Zuid-Oost
89% Koopwoningen
2.482 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ravensbeek 19

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Ravensbeek 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Ravensbeek 19?

De prijsindicatie voor Ravensbeek 19 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in De Blaak Zuid-Oost is €458.000. Dat komt neer op circa €4.447 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ravensbeek 19 zich tot de wijk De Blaak Zuid-Oost?

Ravensbeek 19 is een 2-onder-1-kapwoning van 103 m² in de wijk De Blaak Zuid-Oost. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ravensbeek 19?

Ravensbeek 19 is een 2-onder-1-kapwoning in De Blaak Zuid-Oost, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ravensbeek 19 vergeleken met de buurt?

Ravensbeek 19 heeft 103 m² woonoppervlakte en 420 m³ inhoud. Het perceel is 188 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In De Blaak Zuid-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ravensbeek 19 en wat betekent dat?

Ravensbeek 19 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Ravensbeek 19?

Ravensbeek 19 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in De Blaak Zuid-Oost?

De wijk De Blaak Zuid-Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Blaak Zuid-Oost?

Vanuit Ravensbeek 19 in De Blaak Zuid-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.9 km.