Eengezinswoning, tussenwoning Geul 27 Tilburg

Geul 27, 5032 AS Tilburg

81 m² Bouwjaar 1982 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Geul 27 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 145 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
321 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Geul 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geul 27

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
101.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.72 kg/m²

Tuin
Ja (63.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1115 Inwoners
475 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
482 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde De Blaak Zuid-Oost
89% Koopwoningen
2.482 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Geul 27

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Geul 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Geul 27?

De prijsindicatie voor Geul 27 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in De Blaak Zuid-Oost is €458.000. Dat komt neer op circa €5.654 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geul 27 zich tot de wijk De Blaak Zuid-Oost?

Geul 27 is een eengezinswoning, tussenwoning van 81 m² in de wijk De Blaak Zuid-Oost. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geul 27?

Geul 27 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Blaak Zuid-Oost, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Geul 27 vergeleken met de buurt?

Geul 27 heeft 81 m² woonoppervlakte en 321 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Blaak Zuid-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geul 27 en wat betekent dat?

Geul 27 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Geul 27?

Geul 27 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 63 m².

Hoe is de woningmarkt in De Blaak Zuid-Oost?

De wijk De Blaak Zuid-Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Blaak Zuid-Oost?

Vanuit Geul 27 in De Blaak Zuid-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.9 km.