Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Beeklaan 168 Tilburg

Beeklaan 168, 5032 AJ Tilburg

126 m² Bouwjaar 1986 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Beeklaan 168 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Tilburg, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 363 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €458.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
363 m²
Inhoud
525 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€575.000 tot €675.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Beeklaan 168

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beeklaan 168

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (107.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1115 Inwoners
475 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
482 Woningvoorraad
€458.000 Gem. woningwaarde De Blaak Zuid-Oost
89% Koopwoningen
2.482 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beeklaan 168

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Beeklaan 168

Wat is de geschatte woningwaarde van Beeklaan 168?

De prijsindicatie voor Beeklaan 168 ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in De Blaak Zuid-Oost is €458.000. Dat komt neer op circa €3.635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beeklaan 168 zich tot de wijk De Blaak Zuid-Oost?

Beeklaan 168 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 126 m² in de wijk De Blaak Zuid-Oost. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beeklaan 168?

Beeklaan 168 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Blaak Zuid-Oost, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Beeklaan 168 vergeleken met de buurt?

Beeklaan 168 heeft 126 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 363 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Blaak Zuid-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €458.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beeklaan 168 en wat betekent dat?

Beeklaan 168 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-02-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beeklaan 168?

Beeklaan 168 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 107 m².

Hoe is de woningmarkt in De Blaak Zuid-Oost?

De wijk De Blaak Zuid-Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €458.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Blaak Zuid-Oost?

Vanuit Beeklaan 168 in De Blaak Zuid-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.9 km.