Villa, vrijstaande woning Beeklaan 85 Tilburg

Beeklaan 85, 5032 AB Tilburg

238 m² Bouwjaar 1980 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Beeklaan 85 is een villa, vrijstaande woning in Tilburg, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 238 m², een perceel van 1000 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
238 m²
Perceeloppervlakte
1000 m²
Inhoud
1101 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.055.000 tot €1.305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Beeklaan 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beeklaan 85

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
168.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
243.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.98 kg/m²

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

1420 Inwoners
590 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
599 Woningvoorraad
€435.000 Gem. woningwaarde De Blaak Noord-Oost
89% Koopwoningen
3.600 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beeklaan 85

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Beeklaan 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Beeklaan 85?

De prijsindicatie voor Beeklaan 85 ligt rond €1.055.000 tot €1.305.000. De gemiddelde woningwaarde in De Blaak Noord-Oost is €435.000. Dat komt neer op circa €1.828 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beeklaan 85 zich tot de wijk De Blaak Noord-Oost?

Beeklaan 85 is een villa, vrijstaande woning van 238 m² in de wijk De Blaak Noord-Oost. De buurt telt 599 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.600 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beeklaan 85?

Beeklaan 85 is een villa, vrijstaande woning in De Blaak Noord-Oost, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Beeklaan 85 vergeleken met de buurt?

Beeklaan 85 heeft 238 m² woonoppervlakte en 1101 m³ inhoud. Het perceel is 1000 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In De Blaak Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beeklaan 85 en wat betekent dat?

Beeklaan 85 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beeklaan 85?

Beeklaan 85 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in De Blaak Noord-Oost?

De wijk De Blaak Noord-Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €435.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Blaak Noord-Oost?

Vanuit Beeklaan 85 in De Blaak Noord-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.