Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 465 m²
- Kamers
- 6
Jef van Bebberhof 9 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 465 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jef van Bebberhof 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
1.5 kmDe prijsindicatie voor Jef van Bebberhof 9 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Goirleseweg West is €838.000. Dat komt neer op circa €4.297 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJef van Bebberhof 9 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Goirleseweg West. De buurt telt 41 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.416 inwoners per km².
Jef van Bebberhof 9 is een woonhuis in Goirleseweg West, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Jef van Bebberhof 9 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 465 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Goirleseweg West ligt de gemiddelde woningwaarde op €838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jef van Bebberhof 9 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Jef van Bebberhof 9 heeft 6 kamers.
De wijk Goirleseweg West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €838.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Jef van Bebberhof 9 in Goirleseweg West bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jef van Bebberhof 9: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2 km.