Streetview Guido Gezellestraat 2 Tilburg

Guido Gezellestraat 2, 5026 PE Tilburg

240 m² Bouwjaar 1933 7 kamers 5 slaapkamers Label G

Guido Gezellestraat 2 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m², een perceel van 477 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
477 m²
Inhoud
913 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Guido Gezellestraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Guido Gezellestraat 2

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
288.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
384.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Tilburg

105 Inwoners
40 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
41 Woningvoorraad
€838.000 Gem. woningwaarde Goirleseweg West
98% Koopwoningen
1.416 Inwoners per km²

Locatie van Guido Gezellestraat 2

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Guido Gezellestraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Guido Gezellestraat 2?

De prijsindicatie voor Guido Gezellestraat 2 ligt rond €440.000 tot €540.000. De gemiddelde woningwaarde in Goirleseweg West is €838.000. Dat komt neer op circa €3.492 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Guido Gezellestraat 2 zich tot de wijk Goirleseweg West?

Guido Gezellestraat 2 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Goirleseweg West. De buurt telt 41 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.416 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Guido Gezellestraat 2?

Guido Gezellestraat 2 is een woonhuis in Goirleseweg West, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Guido Gezellestraat 2 vergeleken met de buurt?

Guido Gezellestraat 2 heeft 240 m² woonoppervlakte en 913 m³ inhoud. Het perceel is 477 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Goirleseweg West ligt de gemiddelde woningwaarde op €838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Guido Gezellestraat 2 en wat betekent dat?

Guido Gezellestraat 2 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-06-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Guido Gezellestraat 2?

Guido Gezellestraat 2 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Goirleseweg West?

De wijk Goirleseweg West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €838.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goirleseweg West?