Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 219 m²
- Perceeloppervlakte
- 458 m²
Goirleseweg 43 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m² en een perceel van 458 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Goirleseweg 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Goirleseweg West is €838.000. Dat komt neer op circa €3.826 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGoirleseweg 43 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Goirleseweg West. De buurt telt 41 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.416 inwoners per km².
Goirleseweg 43 is een woonhuis in Goirleseweg West, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Goirleseweg 43 heeft 219 m² woonoppervlakte. Het perceel is 458 m². In Goirleseweg West ligt de gemiddelde woningwaarde op €838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Goirleseweg West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €838.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Goirleseweg 43 in Goirleseweg West bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Goirleseweg 43: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2 km.
Recreatie nabij Goirleseweg West: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Goirleseweg 43 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Goirleseweg West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1960, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.