Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 244 m²
- Inhoud
- 625 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Marie Baronstraat 36 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 244 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €546.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Marie Baronstraat 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stappegoor Zuid is €546.000. Dat komt neer op circa €3.523 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarie Baronstraat 36 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Stappegoor Zuid. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.698 inwoners per km².
Marie Baronstraat 36 is een woonhuis in Stappegoor Zuid, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Marie Baronstraat 36 heeft 155 m² woonoppervlakte en 625 m³ inhoud. Het perceel is 244 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Stappegoor Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €546.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Marie Baronstraat 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-03-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Marie Baronstraat 36 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Stappegoor Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €546.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Marie Baronstraat 36 in Stappegoor Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Marie Baronstraat 36: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.