Tussenwoning Henk Timmerhof 22 Tilburg

Henk Timmerhof 22, 5026 CD Tilburg

127 m² Bouwjaar 2019 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Henk Timmerhof 22 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 132 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €546.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Henk Timmerhof 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Henk Timmerhof 22

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1550 Inwoners
545 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
537 Woningvoorraad
€546.000 Gem. woningwaarde Stappegoor Zuid
84% Koopwoningen
5.698 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Henk Timmerhof 22

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Henk Timmerhof 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Henk Timmerhof 22?

De prijsindicatie voor Henk Timmerhof 22 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Stappegoor Zuid is €546.000. Dat komt neer op circa €4.299 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Henk Timmerhof 22 zich tot de wijk Stappegoor Zuid?

Henk Timmerhof 22 is een tussenwoning van 127 m² in de wijk Stappegoor Zuid. De buurt telt 537 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.698 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Henk Timmerhof 22?

Henk Timmerhof 22 is een tussenwoning in Stappegoor Zuid, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Henk Timmerhof 22 vergeleken met de buurt?

Henk Timmerhof 22 heeft 127 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Stappegoor Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €546.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Henk Timmerhof 22 en wat betekent dat?

Henk Timmerhof 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Henk Timmerhof 22?

Henk Timmerhof 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Stappegoor Zuid?

De wijk Stappegoor Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €546.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stappegoor Zuid?

Vanuit Henk Timmerhof 22 in Stappegoor Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.