Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2025
- Woonoppervlakte
- 36 m²
Laarveld-Oost 64 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 36 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €157.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laarveld-Oost 64
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Het Laar is €157.000. Dat komt neer op circa €4.361 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaarveld-Oost 64 is een appartement van 36 m² in de wijk Het Laar. De buurt telt 311 woningen. De bevolkingsdichtheid is 2.505 inwoners per km².
Laarveld-Oost 64 is een appartement in Het Laar, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Laarveld-Oost 64 heeft 36 m² woonoppervlakte. In Het Laar ligt de gemiddelde woningwaarde op €157.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laarveld-Oost 64 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.78 kg/jaar.
De wijk Het Laar in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €157.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.
Vanuit Laarveld-Oost 64 in Het Laar bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Laarveld-Oost 64: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Het Laar: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Laarveld-Oost 64 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Het Laar. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2025, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.