Streetview Generaal Winkelmanstraat 800 607 Tilburg

Generaal Winkelmanstraat 800 607, 5025 XS Tilburg

47 m² Bouwjaar 2024 Label A++

Generaal Winkelmanstraat 800 607 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €157.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
47 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Generaal Winkelmanstraat 800 607

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Generaal Winkelmanstraat 800 607

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
62.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
65.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.8%
CO₂-emissie
15.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Tilburg

320 Inwoners
90 Huishoudens
1.1 Gem. huishoudensgrootte
311 Woningvoorraad
€157.000 Gem. woningwaarde Het Laar
2.505 Inwoners per km²

Locatie van Generaal Winkelmanstraat 800 607

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Generaal Winkelmanstraat 800 607

Wat is de geschatte woningwaarde van Generaal Winkelmanstraat 800 607?

De gemiddelde woningwaarde in Het Laar is €157.000. Dat komt neer op circa €3.340 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Generaal Winkelmanstraat 800 607 zich tot de wijk Het Laar?

Generaal Winkelmanstraat 800 607 is een appartement van 47 m² in de wijk Het Laar. De buurt telt 311 woningen. De bevolkingsdichtheid is 2.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Generaal Winkelmanstraat 800 607?

Generaal Winkelmanstraat 800 607 is een appartement in Het Laar, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Generaal Winkelmanstraat 800 607 vergeleken met de buurt?

Generaal Winkelmanstraat 800 607 heeft 47 m² woonoppervlakte. In Het Laar ligt de gemiddelde woningwaarde op €157.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Generaal Winkelmanstraat 800 607 en wat betekent dat?

Generaal Winkelmanstraat 800 607 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-01-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.25 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Het Laar?

De wijk Het Laar in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €157.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Laar?

Vanuit Generaal Winkelmanstraat 800 607 in Het Laar bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Laar?

Zorg en onderwijs in de buurt van Generaal Winkelmanstraat 800 607: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.4 km.