Maisonnette (appartement) Generaal Barberstraat 103 Tilburg

Generaal Barberstraat 103, 5025 XB Tilburg

95 m² Bouwjaar 1968 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Generaal Barberstraat 103 is een maisonnette (appartement) in Tilburg, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
95 m²
Inhoud
285 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Generaal Barberstraat 103

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Generaal Barberstraat 103

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
133.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
267.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.94 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1975 Inwoners
1055 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
999 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt Oost
26% Koopwoningen
7.169 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Generaal Barberstraat 103

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Generaal Barberstraat 103

Wat is de geschatte woningwaarde van Generaal Barberstraat 103?

De prijsindicatie voor Generaal Barberstraat 103 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt Oost is €235.000. Dat komt neer op circa €2.474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Generaal Barberstraat 103 zich tot de wijk Staatsliedenbuurt Oost?

Generaal Barberstraat 103 is een maisonnette (appartement) van 95 m² in de wijk Staatsliedenbuurt Oost. De buurt telt 999 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.169 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Generaal Barberstraat 103?

Generaal Barberstraat 103 is een maisonnette (appartement) in Staatsliedenbuurt Oost, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Generaal Barberstraat 103 vergeleken met de buurt?

Generaal Barberstraat 103 heeft 95 m² woonoppervlakte en 285 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Generaal Barberstraat 103 en wat betekent dat?

Generaal Barberstraat 103 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Generaal Barberstraat 103?

Generaal Barberstraat 103 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt Oost?

De wijk Staatsliedenbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt Oost?