Eengezinswoning, eindwoning Rooseveltplein 84 Tilburg

Rooseveltplein 84, 5025 WV Tilburg

98 m² Bouwjaar 1962 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Rooseveltplein 84 is een eengezinswoning, eindwoning in Tilburg, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 124 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
398 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€285.000 tot €335.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Rooseveltplein 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rooseveltplein 84

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
174.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
242.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.3%
CO₂-emissie
43.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (54.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1975 Inwoners
1055 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
999 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt Oost
26% Koopwoningen
7.169 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rooseveltplein 84

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Rooseveltplein 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Rooseveltplein 84?

De prijsindicatie voor Rooseveltplein 84 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt Oost is €235.000. Dat komt neer op circa €2.398 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rooseveltplein 84 zich tot de wijk Staatsliedenbuurt Oost?

Rooseveltplein 84 is een eengezinswoning, eindwoning van 98 m² in de wijk Staatsliedenbuurt Oost. De buurt telt 999 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.169 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rooseveltplein 84?

Rooseveltplein 84 is een eengezinswoning, eindwoning in Staatsliedenbuurt Oost, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rooseveltplein 84 vergeleken met de buurt?

Rooseveltplein 84 heeft 98 m² woonoppervlakte en 398 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rooseveltplein 84 en wat betekent dat?

Rooseveltplein 84 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rooseveltplein 84?

Rooseveltplein 84 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt Oost?

De wijk Staatsliedenbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt Oost?