2-onder-1-kapwoning Rooseveltplein 82 Tilburg

Rooseveltplein 82, 5025 WV Tilburg

117 m² Bouwjaar 2021 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Rooseveltplein 82 is een 2-onder-1-kapwoning in Tilburg, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 233 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
233 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rooseveltplein 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rooseveltplein 82

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
71.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
95.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
43.7%
CO₂-emissie
22.33 kg/m²
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (65.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

1975 Inwoners
1055 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
999 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt Oost
26% Koopwoningen
7.169 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rooseveltplein 82

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Rooseveltplein 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Rooseveltplein 82?

De prijsindicatie voor Rooseveltplein 82 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt Oost is €235.000. Dat komt neer op circa €2.009 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rooseveltplein 82 zich tot de wijk Staatsliedenbuurt Oost?

Rooseveltplein 82 is een 2-onder-1-kapwoning van 117 m² in de wijk Staatsliedenbuurt Oost. De buurt telt 999 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.169 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rooseveltplein 82?

Rooseveltplein 82 is een 2-onder-1-kapwoning in Staatsliedenbuurt Oost, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rooseveltplein 82 vergeleken met de buurt?

Rooseveltplein 82 heeft 117 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 233 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rooseveltplein 82 en wat betekent dat?

Rooseveltplein 82 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-12-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rooseveltplein 82?

Rooseveltplein 82 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt Oost?

De wijk Staatsliedenbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt Oost?