Tussenwoning Laarstraat 6 Tilburg

Laarstraat 6, 5025 VK Tilburg

68 m² Bouwjaar 1910 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Laarstraat 6 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m², een perceel van 110 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
68 m²
Perceeloppervlakte
110 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_busy_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Laarstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laarstraat 6

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
160.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
331.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

730 Inwoners
395 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
385 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde Afrikaanderbuurt West
34% Koopwoningen
6.077 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laarstraat 6

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Laarstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Laarstraat 6?

De prijsindicatie voor Laarstraat 6 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Afrikaanderbuurt West is €284.000. Dat komt neer op circa €4.176 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laarstraat 6 zich tot de wijk Afrikaanderbuurt West?

Laarstraat 6 is een tussenwoning van 68 m² in de wijk Afrikaanderbuurt West. De buurt telt 385 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.077 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laarstraat 6?

Laarstraat 6 is een tussenwoning in Afrikaanderbuurt West, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Laarstraat 6 vergeleken met de buurt?

Laarstraat 6 heeft 68 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Het perceel is 110 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Afrikaanderbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laarstraat 6 en wat betekent dat?

Laarstraat 6 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-09-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laarstraat 6?

Laarstraat 6 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Afrikaanderbuurt West?

De wijk Afrikaanderbuurt West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Afrikaanderbuurt West?

Vanuit Laarstraat 6 in Afrikaanderbuurt West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2 km.