Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 253 m²
- Perceeloppervlakte
- 638 m²
Laarstraat 44 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m² en een perceel van 638 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laarstraat 44
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Afrikaanderbuurt West is €284.000. Dat komt neer op circa €1.123 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaarstraat 44 is een woonhuis van 253 m² in de wijk Afrikaanderbuurt West. De buurt telt 385 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.077 inwoners per km².
Laarstraat 44 is een woonhuis in Afrikaanderbuurt West, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Laarstraat 44 heeft 253 m² woonoppervlakte. Het perceel is 638 m². In Afrikaanderbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laarstraat 44 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-07-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 38.66 kg/jaar.
De wijk Afrikaanderbuurt West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Laarstraat 44 in Afrikaanderbuurt West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Laarstraat 44: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.6 km.