Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 276 m²
- Perceeloppervlakte
- 751 m²
Oude Goirleseweg 157 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 276 m² en een perceel van 751 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oude Goirleseweg 157
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt Oost is €235.000. Dat komt neer op circa €851 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOude Goirleseweg 157 is een woonhuis van 276 m² in de wijk Staatsliedenbuurt Oost. De buurt telt 999 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.169 inwoners per km².
Oude Goirleseweg 157 is een woonhuis in Staatsliedenbuurt Oost, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oude Goirleseweg 157 heeft 276 m² woonoppervlakte. Het perceel is 751 m². In Staatsliedenbuurt Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oude Goirleseweg 157 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
De wijk Staatsliedenbuurt Oost in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Oude Goirleseweg 157 in Staatsliedenbuurt Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Goirleseweg 157: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.