Streetview Korenbloemstraat 150 Tilburg

Korenbloemstraat 150, 5025 PV Tilburg

146 m² Bouwjaar 1978 Label B

Korenbloemstraat 150 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m² en een perceel van 135 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
135 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Korenbloemstraat 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korenbloemstraat 150

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

905 Inwoners
595 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
404 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt Zuid
63% Koopwoningen
12.507 Inwoners per km²

Locatie van Korenbloemstraat 150

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Korenbloemstraat 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Korenbloemstraat 150?

De prijsindicatie voor Korenbloemstraat 150 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt Zuid is €262.000. Dat komt neer op circa €1.795 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korenbloemstraat 150 zich tot de wijk Schildersbuurt Zuid?

Korenbloemstraat 150 is een woonhuis van 146 m² in de wijk Schildersbuurt Zuid. De buurt telt 404 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.507 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korenbloemstraat 150?

Korenbloemstraat 150 is een woonhuis in Schildersbuurt Zuid, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Korenbloemstraat 150 vergeleken met de buurt?

Korenbloemstraat 150 heeft 146 m² woonoppervlakte. Het perceel is 135 m². In Schildersbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korenbloemstraat 150 en wat betekent dat?

Korenbloemstraat 150 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.26 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt Zuid?

De wijk Schildersbuurt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt Zuid?

Vanuit Korenbloemstraat 150 in Schildersbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.