Eengezinswoning, tussenwoning Korenbloemstraat 109 Tilburg

Korenbloemstraat 109, 5025 PN Tilburg

118 m² Bouwjaar 1926 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Korenbloemstraat 109 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 92 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
92 m²
Inhoud
436 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Korenbloemstraat 109

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korenbloemstraat 109

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
186.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
261.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.27 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (29.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

500 Inwoners
260 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
191 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Westend
66% Koopwoningen
8.573 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korenbloemstraat 109

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Korenbloemstraat 109

Wat is de geschatte woningwaarde van Korenbloemstraat 109?

De prijsindicatie voor Korenbloemstraat 109 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Westend is €327.000. Dat komt neer op circa €2.771 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korenbloemstraat 109 zich tot de wijk Westend?

Korenbloemstraat 109 is een eengezinswoning, tussenwoning van 118 m² in de wijk Westend. De buurt telt 191 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.573 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korenbloemstraat 109?

Korenbloemstraat 109 is een eengezinswoning, tussenwoning in Westend, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korenbloemstraat 109 vergeleken met de buurt?

Korenbloemstraat 109 heeft 118 m² woonoppervlakte en 436 m³ inhoud. Het perceel is 92 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Westend ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korenbloemstraat 109 en wat betekent dat?

Korenbloemstraat 109 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korenbloemstraat 109?

Korenbloemstraat 109 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 29 m².

Hoe is de woningmarkt in Westend?

De wijk Westend in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westend?

Vanuit Korenbloemstraat 109 in Westend bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2 km.