Streetview Thomas van Kempenstraat 5 Tilburg

Thomas van Kempenstraat 5, 5025 PJ Tilburg

147 m² Bouwjaar 1936 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Thomas van Kempenstraat 5 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 106 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
106 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Thomas van Kempenstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thomas van Kempenstraat 5

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

500 Inwoners
260 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
191 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Westend
66% Koopwoningen
8.573 Inwoners per km²

Locatie van Thomas van Kempenstraat 5

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Thomas van Kempenstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Thomas van Kempenstraat 5?

De prijsindicatie voor Thomas van Kempenstraat 5 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Westend is €327.000. Dat komt neer op circa €2.224 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thomas van Kempenstraat 5 zich tot de wijk Westend?

Thomas van Kempenstraat 5 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Westend. De buurt telt 191 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.573 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thomas van Kempenstraat 5?

Thomas van Kempenstraat 5 is een woonhuis in Westend, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Thomas van Kempenstraat 5 vergeleken met de buurt?

Thomas van Kempenstraat 5 heeft 147 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 106 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Westend ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thomas van Kempenstraat 5 en wat betekent dat?

Thomas van Kempenstraat 5 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Thomas van Kempenstraat 5?

Thomas van Kempenstraat 5 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westend?

De wijk Westend in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westend?

Vanuit Thomas van Kempenstraat 5 in Westend bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2 km.