Streetview Gebroeders van Eijckstraat 25 Tilburg

Gebroeders van Eijckstraat 25, 5025 NJ Tilburg

36 m² Bouwjaar 1926 Label C

Gebroeders van Eijckstraat 25 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 36 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
36 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Gebroeders van Eijckstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gebroeders van Eijckstraat 25

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

905 Inwoners
595 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
404 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt Zuid
63% Koopwoningen
12.507 Inwoners per km²

Locatie van Gebroeders van Eijckstraat 25

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Gebroeders van Eijckstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Gebroeders van Eijckstraat 25?

De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt Zuid is €262.000. Dat komt neer op circa €7.278 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gebroeders van Eijckstraat 25 zich tot de wijk Schildersbuurt Zuid?

Gebroeders van Eijckstraat 25 is een appartement van 36 m² in de wijk Schildersbuurt Zuid. De buurt telt 404 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.507 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gebroeders van Eijckstraat 25?

Gebroeders van Eijckstraat 25 is een appartement in Schildersbuurt Zuid, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gebroeders van Eijckstraat 25 vergeleken met de buurt?

Gebroeders van Eijckstraat 25 heeft 36 m² woonoppervlakte. In Schildersbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gebroeders van Eijckstraat 25 en wat betekent dat?

Gebroeders van Eijckstraat 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt Zuid?

De wijk Schildersbuurt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt Zuid?

Vanuit Gebroeders van Eijckstraat 25 in Schildersbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.