Portiekflat (appartement) Diepenstraat 80 A Tilburg

Diepenstraat 80 A, 5025 MT Tilburg

76 m² Bouwjaar 2004 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Diepenstraat 80 A is een portiekflat (appartement) in Tilburg, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
247 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Diepenstraat 80 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Diepenstraat 80 A

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1295 Inwoners
895 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
678 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Sint Anna Zuid
36% Koopwoningen
8.598 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Diepenstraat 80 A

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Diepenstraat 80 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Diepenstraat 80 A?

De prijsindicatie voor Diepenstraat 80 A ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Anna Zuid is €257.000. Dat komt neer op circa €3.382 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Diepenstraat 80 A zich tot de wijk Sint Anna Zuid?

Diepenstraat 80 A is een portiekflat (appartement) van 76 m² in de wijk Sint Anna Zuid. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Diepenstraat 80 A?

Diepenstraat 80 A is een portiekflat (appartement) in Sint Anna Zuid, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Diepenstraat 80 A vergeleken met de buurt?

Diepenstraat 80 A heeft 76 m² woonoppervlakte en 247 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Sint Anna Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Diepenstraat 80 A en wat betekent dat?

Diepenstraat 80 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Diepenstraat 80 A?

Diepenstraat 80 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Sint Anna Zuid?

De wijk Sint Anna Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Anna Zuid?

Vanuit Diepenstraat 80 A in Sint Anna Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.