Streetview Diepenstraat 55 Tilburg

Diepenstraat 55, 5025 MR Tilburg

132 m² Bouwjaar 1931 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Diepenstraat 55 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 245 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
245 m²
Inhoud
499 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Diepenstraat 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Diepenstraat 55

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
112.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

905 Inwoners
595 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
404 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt Zuid
63% Koopwoningen
12.507 Inwoners per km²

Locatie van Diepenstraat 55

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Diepenstraat 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Diepenstraat 55?

De prijsindicatie voor Diepenstraat 55 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt Zuid is €262.000. Dat komt neer op circa €1.985 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Diepenstraat 55 zich tot de wijk Schildersbuurt Zuid?

Diepenstraat 55 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Schildersbuurt Zuid. De buurt telt 404 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.507 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Diepenstraat 55?

Diepenstraat 55 is een woonhuis in Schildersbuurt Zuid, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Diepenstraat 55 vergeleken met de buurt?

Diepenstraat 55 heeft 132 m² woonoppervlakte en 499 m³ inhoud. Het perceel is 245 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Schildersbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Diepenstraat 55 en wat betekent dat?

Diepenstraat 55 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-12-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Diepenstraat 55?

Diepenstraat 55 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt Zuid?

De wijk Schildersbuurt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt Zuid?

Vanuit Diepenstraat 55 in Schildersbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.