Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 39 m²
Capucijnenstraat 263 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Capucijnenstraat 263
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sint Anna Zuid is €257.000. Dat komt neer op circa €6.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCapucijnenstraat 263 is een appartement van 39 m² in de wijk Sint Anna Zuid. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.598 inwoners per km².
Capucijnenstraat 263 is een appartement in Sint Anna Zuid, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Capucijnenstraat 263 heeft 39 m² woonoppervlakte. In Sint Anna Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Capucijnenstraat 263 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-03-10. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 84.73 kg/jaar.
De wijk Sint Anna Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Capucijnenstraat 263 in Sint Anna Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Capucijnenstraat 263: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.