Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
Capucijnenstraat 147 A is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en een perceel van 250 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Capucijnenstraat 147 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sint Anna Zuid is €257.000. Dat komt neer op circa €1.404 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCapucijnenstraat 147 A is een woonhuis van 183 m² in de wijk Sint Anna Zuid. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.598 inwoners per km².
Capucijnenstraat 147 A is een woonhuis in Sint Anna Zuid, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Capucijnenstraat 147 A heeft 183 m² woonoppervlakte. Het perceel is 250 m². In Sint Anna Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Capucijnenstraat 147 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Sint Anna Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Capucijnenstraat 147 A in Sint Anna Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Capucijnenstraat 147 A: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Sint Anna Zuid: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).