Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1919
- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 101 m²
Hesperenzijstraat 36 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en een perceel van 101 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hesperenzijstraat 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Trouwlaan is €263.000. Dat komt neer op circa €1.623 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHesperenzijstraat 36 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Trouwlaan. De buurt telt 984 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.350 inwoners per km².
Hesperenzijstraat 36 is een woonhuis in Trouwlaan, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hesperenzijstraat 36 heeft 162 m² woonoppervlakte. Het perceel is 101 m². In Trouwlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hesperenzijstraat 36 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.38 kg/jaar.
De wijk Trouwlaan in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Hesperenzijstraat 36 in Trouwlaan bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hesperenzijstraat 36: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.