Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 226 m²
- Perceeloppervlakte
- 500 m²
- Inhoud
- 1120 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 5
Meelstraat 82 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m², een perceel van 500 m² en 9 kamers. Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meelstraat 82
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sint Anna Zuid is €257.000. Dat komt neer op circa €1.137 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeelstraat 82 is een woonhuis van 226 m² in de wijk Sint Anna Zuid. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.598 inwoners per km².
Meelstraat 82 is een woonhuis in Sint Anna Zuid, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Meelstraat 82 heeft 226 m² woonoppervlakte en 1120 m³ inhoud. Het perceel is 500 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Sint Anna Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meelstraat 82 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Meelstraat 82 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Sint Anna Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Meelstraat 82 in Sint Anna Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meelstraat 82: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.