Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 308 m²
- Perceeloppervlakte
- 201 m²
Paterstraat 5 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 308 m² en een perceel van 201 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Paterstraat 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sint Anna Noord is €298.000. Dat komt neer op circa €968 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPaterstraat 5 is een woonhuis van 308 m² in de wijk Sint Anna Noord. De buurt telt 794 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.692 inwoners per km².
Paterstraat 5 is een woonhuis in Sint Anna Noord, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Paterstraat 5 heeft 308 m² woonoppervlakte. Het perceel is 201 m². In Sint Anna Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Paterstraat 5 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-05-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 8401.11 kg/jaar.
De wijk Sint Anna Noord in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Paterstraat 5 in Sint Anna Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Paterstraat 5: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Sint Anna Noord: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).