Tussenwoning Van Sonstraat 18 Tilburg

Van Sonstraat 18, 5025 KD Tilburg

96 m² Bouwjaar 1910 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Van Sonstraat 18 is een tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 126 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
126 m²
Inhoud
340 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Van Sonstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Sonstraat 18

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
203.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
283.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (59.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1295 Inwoners
895 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
678 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Sint Anna Zuid
36% Koopwoningen
8.598 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Sonstraat 18

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Van Sonstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Sonstraat 18?

De prijsindicatie voor Van Sonstraat 18 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Anna Zuid is €257.000. Dat komt neer op circa €2.677 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Sonstraat 18 zich tot de wijk Sint Anna Zuid?

Van Sonstraat 18 is een tussenwoning van 96 m² in de wijk Sint Anna Zuid. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Sonstraat 18?

Van Sonstraat 18 is een tussenwoning in Sint Anna Zuid, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Sonstraat 18 vergeleken met de buurt?

Van Sonstraat 18 heeft 96 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Sint Anna Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Sonstraat 18 en wat betekent dat?

Van Sonstraat 18 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-10-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Sonstraat 18?

Van Sonstraat 18 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 59 m².

Hoe is de woningmarkt in Sint Anna Zuid?

De wijk Sint Anna Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Anna Zuid?

Vanuit Van Sonstraat 18 in Sint Anna Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.