Streetview Korvelplein 212 A Tilburg

Korvelplein 212 A, 5025 JX Tilburg

233 m² Bouwjaar 1926 Label B

Korvelplein 212 A is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
233 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Korvelplein 212 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korvelplein 212 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

905 Inwoners
595 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
404 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt Zuid
63% Koopwoningen
12.507 Inwoners per km²

Locatie van Korvelplein 212 A

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Korvelplein 212 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Korvelplein 212 A?

De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt Zuid is €262.000. Dat komt neer op circa €1.124 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korvelplein 212 A zich tot de wijk Schildersbuurt Zuid?

Korvelplein 212 A is een woonhuis van 233 m² in de wijk Schildersbuurt Zuid. De buurt telt 404 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.507 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korvelplein 212 A?

Korvelplein 212 A is een woonhuis in Schildersbuurt Zuid, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korvelplein 212 A vergeleken met de buurt?

Korvelplein 212 A heeft 233 m² woonoppervlakte. In Schildersbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korvelplein 212 A en wat betekent dat?

Korvelplein 212 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt Zuid?

De wijk Schildersbuurt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt Zuid?

Vanuit Korvelplein 212 A in Schildersbuurt Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schildersbuurt Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Korvelplein 212 A: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.3 km.