Streetview Korvelplein 203 Tilburg

Korvelplein 203, 5025 JX Tilburg

202 m² Bouwjaar 1905 8 kamers 4 slaapkamers Label G

Korvelplein 203 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 283 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
283 m²
Inhoud
790 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Korvelplein 203

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korvelplein 203

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
283.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
386.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Tilburg

905 Inwoners
595 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
404 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt Zuid
63% Koopwoningen
12.507 Inwoners per km²

Locatie van Korvelplein 203

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Korvelplein 203

Wat is de geschatte woningwaarde van Korvelplein 203?

De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt Zuid is €262.000. Dat komt neer op circa €1.297 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korvelplein 203 zich tot de wijk Schildersbuurt Zuid?

Korvelplein 203 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Schildersbuurt Zuid. De buurt telt 404 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.507 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korvelplein 203?

Korvelplein 203 is een woonhuis in Schildersbuurt Zuid, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korvelplein 203 vergeleken met de buurt?

Korvelplein 203 heeft 202 m² woonoppervlakte en 790 m³ inhoud. Het perceel is 283 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Schildersbuurt Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korvelplein 203 en wat betekent dat?

Korvelplein 203 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-06-03. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korvelplein 203?

Korvelplein 203 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt Zuid?

De wijk Schildersbuurt Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt Zuid?