Streetview Korvelplein 67 Tilburg

Korvelplein 67, 5025 JS Tilburg

37 m² Bouwjaar 1978 Label E

Korvelplein 67 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 37 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
37 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Korvelplein 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korvelplein 67

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.15
CO₂-emissie
3793.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Tilburg

730 Inwoners
395 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
385 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde Afrikaanderbuurt West
34% Koopwoningen
6.077 Inwoners per km²

Locatie van Korvelplein 67

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Korvelplein 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Korvelplein 67?

De gemiddelde woningwaarde in Afrikaanderbuurt West is €284.000. Dat komt neer op circa €7.676 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korvelplein 67 zich tot de wijk Afrikaanderbuurt West?

Korvelplein 67 is een appartement van 37 m² in de wijk Afrikaanderbuurt West. De buurt telt 385 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.077 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korvelplein 67?

Korvelplein 67 is een appartement in Afrikaanderbuurt West, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Korvelplein 67 vergeleken met de buurt?

Korvelplein 67 heeft 37 m² woonoppervlakte. In Afrikaanderbuurt West ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korvelplein 67 en wat betekent dat?

Korvelplein 67 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-12-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 3793.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Afrikaanderbuurt West?

De wijk Afrikaanderbuurt West in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Afrikaanderbuurt West?

Vanuit Korvelplein 67 in Afrikaanderbuurt West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Afrikaanderbuurt West?