Bovenwoning (appartement) Korvelseweg 188 A Tilburg

Korvelseweg 188 A, 5025 JM Tilburg

51 m² Bouwjaar 1942 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Korvelseweg 188 A is een bovenwoning (appartement) in Tilburg, gebouwd in 1942. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1942
Woonoppervlakte
51 m²
Inhoud
180 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€165.000 tot €190.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Korvelseweg 188 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korvelseweg 188 A

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

2235 Inwoners
1385 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1125 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Uitvindersbuurt
29% Koopwoningen
12.590 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korvelseweg 188 A

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Korvelseweg 188 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Korvelseweg 188 A?

De prijsindicatie voor Korvelseweg 188 A ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Uitvindersbuurt is €236.000. Dat komt neer op circa €4.627 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korvelseweg 188 A zich tot de wijk Uitvindersbuurt?

Korvelseweg 188 A is een bovenwoning (appartement) van 51 m² in de wijk Uitvindersbuurt. De buurt telt 1.125 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.590 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korvelseweg 188 A?

Korvelseweg 188 A is een bovenwoning (appartement) in Uitvindersbuurt, gebouwd in 1942 (84 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korvelseweg 188 A vergeleken met de buurt?

Korvelseweg 188 A heeft 51 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Uitvindersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korvelseweg 188 A en wat betekent dat?

Korvelseweg 188 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Korvelseweg 188 A?

Korvelseweg 188 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Uitvindersbuurt?

De wijk Uitvindersbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Uitvindersbuurt?

Vanuit Korvelseweg 188 A in Uitvindersbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.5 km.