Streetview Korvelseweg 160 Tilburg

Korvelseweg 160, 5025 JL Tilburg

254 m² Bouwjaar 1905

Korvelseweg 160 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 254 m² en een perceel van 421 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
254 m²
Perceeloppervlakte
421 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Korvelseweg 160

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

2235 Inwoners
1385 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1125 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Uitvindersbuurt
29% Koopwoningen
12.590 Inwoners per km²

Locatie van Korvelseweg 160

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Korvelseweg 160

Wat is de geschatte woningwaarde van Korvelseweg 160?

De gemiddelde woningwaarde in Uitvindersbuurt is €236.000. Dat komt neer op circa €929 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korvelseweg 160 zich tot de wijk Uitvindersbuurt?

Korvelseweg 160 is een woonhuis van 254 m² in de wijk Uitvindersbuurt. De buurt telt 1.125 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.590 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korvelseweg 160?

Korvelseweg 160 is een woonhuis in Uitvindersbuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korvelseweg 160 vergeleken met de buurt?

Korvelseweg 160 heeft 254 m² woonoppervlakte. Het perceel is 421 m². In Uitvindersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Uitvindersbuurt?

De wijk Uitvindersbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Uitvindersbuurt?

Vanuit Korvelseweg 160 in Uitvindersbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Uitvindersbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Korvelseweg 160: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Uitvindersbuurt?

Recreatie nabij Uitvindersbuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).