Benedenwoning Korvelseweg 122 Tilburg

Korvelseweg 122, 5025 JK Tilburg

52 m² Bouwjaar 1974 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Korvelseweg 122 is een benedenwoning in Tilburg, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
198 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Korvelseweg 122

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korvelseweg 122

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
101.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1915 Inwoners
1225 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
984 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde Trouwlaan
29% Koopwoningen
10.350 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korvelseweg 122

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Korvelseweg 122

Wat is de geschatte woningwaarde van Korvelseweg 122?

De prijsindicatie voor Korvelseweg 122 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Trouwlaan is €263.000. Dat komt neer op circa €5.058 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korvelseweg 122 zich tot de wijk Trouwlaan?

Korvelseweg 122 is een benedenwoning van 52 m² in de wijk Trouwlaan. De buurt telt 984 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.350 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korvelseweg 122?

Korvelseweg 122 is een benedenwoning in Trouwlaan, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Korvelseweg 122 vergeleken met de buurt?

Korvelseweg 122 heeft 52 m² woonoppervlakte en 198 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Trouwlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korvelseweg 122 en wat betekent dat?

Korvelseweg 122 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-10-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 37.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korvelseweg 122?

Korvelseweg 122 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Trouwlaan?

De wijk Trouwlaan in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Trouwlaan?

Vanuit Korvelseweg 122 in Trouwlaan bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.