Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 28 m²
Korvelseweg 67 06 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 28 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Korvelseweg 67 06
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sint Anna Zuid is €257.000. Dat komt neer op circa €9.179 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKorvelseweg 67 06 is een appartement van 28 m² in de wijk Sint Anna Zuid. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.598 inwoners per km².
Korvelseweg 67 06 is een appartement in Sint Anna Zuid, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Korvelseweg 67 06 heeft 28 m² woonoppervlakte. In Sint Anna Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Korvelseweg 67 06 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Sint Anna Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Korvelseweg 67 06 in Sint Anna Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Korvelseweg 67 06: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Sint Anna Zuid: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).