Streetview Korvelseweg 63 06 Tilburg

Korvelseweg 63 06, 5025 JB Tilburg

38 m² Bouwjaar 2007 1 kamers Label C

Korvelseweg 63 06 is een appartement in Tilburg, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
38 m²
Inhoud
110 m³
Kamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Korvelseweg 63 06

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korvelseweg 63 06

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1295 Inwoners
895 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
678 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Sint Anna Zuid
36% Koopwoningen
8.598 Inwoners per km²

Locatie van Korvelseweg 63 06

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Korvelseweg 63 06

Wat is de geschatte woningwaarde van Korvelseweg 63 06?

De prijsindicatie voor Korvelseweg 63 06 ligt rond €85.000 tot €110.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Anna Zuid is €257.000. Dat komt neer op circa €6.763 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korvelseweg 63 06 zich tot de wijk Sint Anna Zuid?

Korvelseweg 63 06 is een appartement van 38 m² in de wijk Sint Anna Zuid. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korvelseweg 63 06?

Korvelseweg 63 06 is een appartement in Sint Anna Zuid, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Korvelseweg 63 06 vergeleken met de buurt?

Korvelseweg 63 06 heeft 38 m² woonoppervlakte en 110 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Sint Anna Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korvelseweg 63 06 en wat betekent dat?

Korvelseweg 63 06 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-06-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korvelseweg 63 06?

Korvelseweg 63 06 heeft 1 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Sint Anna Zuid?

De wijk Sint Anna Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Anna Zuid?

Vanuit Korvelseweg 63 06 in Sint Anna Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.