Streetview Korvelseweg 117 Tilburg

Korvelseweg 117, 5025 JB Tilburg

128 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Korvelseweg 117 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 126 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
126 m²
Inhoud
447 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Korvelseweg 117

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korvelseweg 117

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
154.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.4%
CO₂-emissie
45.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

1295 Inwoners
895 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
678 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Sint Anna Zuid
36% Koopwoningen
8.598 Inwoners per km²

Locatie van Korvelseweg 117

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Korvelseweg 117

Wat is de geschatte woningwaarde van Korvelseweg 117?

De prijsindicatie voor Korvelseweg 117 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Sint Anna Zuid is €257.000. Dat komt neer op circa €2.008 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korvelseweg 117 zich tot de wijk Sint Anna Zuid?

Korvelseweg 117 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Sint Anna Zuid. De buurt telt 678 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korvelseweg 117?

Korvelseweg 117 is een woonhuis in Sint Anna Zuid, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Korvelseweg 117 vergeleken met de buurt?

Korvelseweg 117 heeft 128 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Sint Anna Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korvelseweg 117 en wat betekent dat?

Korvelseweg 117 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 45.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korvelseweg 117?

Korvelseweg 117 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sint Anna Zuid?

De wijk Sint Anna Zuid in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sint Anna Zuid?

Vanuit Korvelseweg 117 in Sint Anna Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.