Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1922
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 449 m²
Tafelbergstraat 18 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en een perceel van 449 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tafelbergstraat 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Afrikaanderbuurt Midden is €219.000. Dat komt neer op circa €1.009 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTafelbergstraat 18 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Afrikaanderbuurt Midden. De buurt telt 1.080 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.392 inwoners per km².
Tafelbergstraat 18 is een woonhuis in Afrikaanderbuurt Midden, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Tafelbergstraat 18 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 449 m². In Afrikaanderbuurt Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Afrikaanderbuurt Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Tafelbergstraat 18 in Afrikaanderbuurt Midden bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tafelbergstraat 18: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Afrikaanderbuurt Midden: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Tafelbergstraat 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Afrikaanderbuurt Midden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1922, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.