Streetview Zandrivierstraat 10 Tilburg

Zandrivierstraat 10, 5025 HG Tilburg

70 m² Bouwjaar 1955 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Zandrivierstraat 10 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 170 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
170 m²
Inhoud
279 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Zandrivierstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandrivierstraat 10

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1925 Inwoners
1195 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1080 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Afrikaanderbuurt Midden
29% Koopwoningen
8.392 Inwoners per km²

Locatie van Zandrivierstraat 10

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Zandrivierstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandrivierstraat 10?

De prijsindicatie voor Zandrivierstraat 10 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Afrikaanderbuurt Midden is €219.000. Dat komt neer op circa €3.129 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandrivierstraat 10 zich tot de wijk Afrikaanderbuurt Midden?

Zandrivierstraat 10 is een woonhuis van 70 m² in de wijk Afrikaanderbuurt Midden. De buurt telt 1.080 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.392 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandrivierstraat 10?

Zandrivierstraat 10 is een woonhuis in Afrikaanderbuurt Midden, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zandrivierstraat 10 vergeleken met de buurt?

Zandrivierstraat 10 heeft 70 m² woonoppervlakte en 279 m³ inhoud. Het perceel is 170 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Afrikaanderbuurt Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandrivierstraat 10 en wat betekent dat?

Zandrivierstraat 10 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Zandrivierstraat 10?

Zandrivierstraat 10 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Afrikaanderbuurt Midden?

De wijk Afrikaanderbuurt Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Afrikaanderbuurt Midden?

Vanuit Zandrivierstraat 10 in Afrikaanderbuurt Midden bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.