Woningdetails
- Type
- Maisonnette
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Inhoud
- 320 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €355.000 tot €405.000
- Daktype
- Mansarde dak bedekt met pannen
- Ligging
- In centrum en in woonwijk
Nieuwstraat 262 is een maisonnette in Tilburg, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwstraat 262
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
1.6 kmNIEUWSTRAAT 262 TILBURG Wonen aan de Nieuwstraat in Tilburg Wonen aan de Nieuwstraat betekent wonen in het hart van Tilburg, waar het stadse leven…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Nieuwstraat 262 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Trouwlaan is €263.000. Dat komt neer op circa €2.828 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwstraat 262 is een maisonnette van 93 m² in de wijk Trouwlaan. De buurt telt 984 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.350 inwoners per km².
Nieuwstraat 262 is een maisonnette in Trouwlaan, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Nieuwstraat 262 heeft 93 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Trouwlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwstraat 262 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-07-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.47 kg/jaar.
Nieuwstraat 262 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Trouwlaan in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Nieuwstraat 262 in Trouwlaan bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwstraat 262: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Trouwlaan: restaurant (0.2 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €145.000 tot €170.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Trouwlaan is €263.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Nieuwstraat 262 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Trouwlaan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen