Eengezinswoning, tussenwoning Cornelis Drebbelstraat 38 Tilburg

Cornelis Drebbelstraat 38, 5025 EB Tilburg

101 m² Bouwjaar 1980 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Cornelis Drebbelstraat 38 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tilburg, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 97 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
97 m²
Inhoud
356 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Cornelis Drebbelstraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis Drebbelstraat 38

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Tilburg

2235 Inwoners
1385 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1125 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Uitvindersbuurt
29% Koopwoningen
12.590 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cornelis Drebbelstraat 38

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Cornelis Drebbelstraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis Drebbelstraat 38?

De prijsindicatie voor Cornelis Drebbelstraat 38 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Uitvindersbuurt is €236.000. Dat komt neer op circa €2.337 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis Drebbelstraat 38 zich tot de wijk Uitvindersbuurt?

Cornelis Drebbelstraat 38 is een eengezinswoning, tussenwoning van 101 m² in de wijk Uitvindersbuurt. De buurt telt 1.125 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.590 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis Drebbelstraat 38?

Cornelis Drebbelstraat 38 is een eengezinswoning, tussenwoning in Uitvindersbuurt, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Cornelis Drebbelstraat 38 vergeleken met de buurt?

Cornelis Drebbelstraat 38 heeft 101 m² woonoppervlakte en 356 m³ inhoud. Het perceel is 97 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Uitvindersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis Drebbelstraat 38 en wat betekent dat?

Cornelis Drebbelstraat 38 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-06-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cornelis Drebbelstraat 38?

Cornelis Drebbelstraat 38 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Uitvindersbuurt?

De wijk Uitvindersbuurt in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Uitvindersbuurt?