Streetview Oerlesestraat 148 Tilburg

Oerlesestraat 148, 5025 DD Tilburg

196 m² Bouwjaar 1956

Oerlesestraat 148 is een woonhuis in Tilburg, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 196 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
196 m²
Perceeloppervlakte
196 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Oerlesestraat 148

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tilburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Tilburg

1925 Inwoners
1195 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1080 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Afrikaanderbuurt Midden
29% Koopwoningen
8.392 Inwoners per km²

Locatie van Oerlesestraat 148

Vergelijkbare woningen in Tilburg

Veelgestelde vragen over Oerlesestraat 148

Wat is de geschatte woningwaarde van Oerlesestraat 148?

De gemiddelde woningwaarde in Afrikaanderbuurt Midden is €219.000. Dat komt neer op circa €1.117 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oerlesestraat 148 zich tot de wijk Afrikaanderbuurt Midden?

Oerlesestraat 148 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Afrikaanderbuurt Midden. De buurt telt 1.080 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.392 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oerlesestraat 148?

Oerlesestraat 148 is een woonhuis in Afrikaanderbuurt Midden, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oerlesestraat 148 vergeleken met de buurt?

Oerlesestraat 148 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 196 m². In Afrikaanderbuurt Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Afrikaanderbuurt Midden?

De wijk Afrikaanderbuurt Midden in Tilburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Afrikaanderbuurt Midden?

Vanuit Oerlesestraat 148 in Afrikaanderbuurt Midden bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Afrikaanderbuurt Midden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oerlesestraat 148: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Afrikaanderbuurt Midden?

Recreatie nabij Afrikaanderbuurt Midden: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).